Kanal Maraş TV

Kanal Maraş yeni hizmet binasında! Teşekkürler Kahramanmaraş...

Kanal Maraş 6 yaşında! Teşekkürler Kahramanmaraş
 
Türkiye'nin en büyük yerel internet medyası Kanal Maraş, 10'ncu yaşını kutluyor. Günlük ortalama 100 bin sayfa görüntülenme ile kendi rekorlarını kıran Kanal Maraş 10 kişilik kadrosuyla güncel gelişmeleri, son dakika haberlerini doğru, tarafsız ve en hızlı bir şekilde okuyuculara ulaştırıyor.
 
2014 yılında kurulan Kanal Maraş, güncel gelişmeleri, son dakika haberlerini doğru, tarafsız ve en hızlı bir şekilde okuyuculara ulaştırırken Kahramanmaraşlıların gönlünde taht kurdu.
 
6 yıllık süreçte editörler tarafından haber, video, foto galeri içeriği oluşturulan Kanal Maraş, Google Analytics rakamlarına göre 2014 ile 2020 yılları arasında 40 milyon 81 bin 207 tekil ziyaret ile Kahramanmaraş'ta açık ara lider, Türkiye genelinde ise ilk bin 1000 internet sitesi arasında yer alıyor.
 
KANAL MARAŞ TV RENK KATIYOR
Kanal Maraş'ın bünyesinde barındırdığı Kanal Maraş Tv internet televizyonu renk katıyor. Kanal Maraş, sadece TV'ye özel içeriklerin, programların, haberlerin, röportajların ve telefon bağlantılarının yer alacalktır. Televizyonda güncel Türkçe ve yurt dışı çıkışlı hit parçalar, Türk Sanat Müziği, 90'lı yılların şarkıları, rock ve slow parçalar da yer alıyor.
 
İnternet üzerinden yayın yapan Kanal Maraş TV, gündem, siyaset, ekonomi, sağlık, eğitim, spor, astroloji ve aktüel programlarıyla hem Facebook sayfasından hem de youtube kanalımızdan izleyicilerle buluşuyor.
 
YENİLENEN MOBİL TASARIMLAR
Kanal Maraş dijital yolculuğun açık ara lideri olan www.kanalmaras.com, yenilenen mobil site ve mobil uygulamalarıyla da cep telefonlarından çok daha kolay takip edilebiliyor.
 
HABER MERKEZİ SOKAĞIN NABZINI TUTUYOR
Köşe yazarı, muhabir, editör, program yapımcılarından oluşan 10 kişilik kadromuzla Kahramanmaraşlılara doğru, güvenilir, tarafsız şekilde haberleri en hızlı ulaştırmaya, Kahramanmaraşlıların güvenine layık olmaya devam ediyoruz.
 
YENİ HİZMET BİNASI İLE BİRLİKTE YENİ YILINI KUTLADI
Kanal Maraş, yeni binasıyla yepyeni donanımlı yeriyle projeleri ekranlara taşıyacak.
 
Kanal Maraş televizyonunun Onbaşı Osman Caddesi'ndeki yeni hizmet binasının açılışı, törenle yapıldı. Kanal Maraş televizyonunun açılış törenine Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ünal, iş adamları çok sayıda siyasi parti, sivil toplum örgütü, gazeteciler ve iş dünyasından davetli katıldı.