Kanal Maraş TV

Mahir Ünal: Teröre fırsat verilirse bu ülkede bombalar patlar

 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, memleketi Kahramanmaraş’ta gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
 
AK Parti Kahramanmaraş İl Danışma Meclis Toplantısı'nda partililere konuşan Ünal, ''Libya’dan Afganistan’a kadar uzanan terör koridorunun olduğu bölgede Türkiye bir istikrar, güven adası bir insanlık adası olarak güvenini, istikrarını, ekonomisini koruyor mu? Biz terörle mücadeleyi demokrasimizi korumak için vermiyor muyuz? Biz terörle mücadeleyi, özgürlüğümüzü güvenliğimizi sağlamak için vermiyor muyuz? Eğer bu teröristlere fırsat verilirse, devlet zaafa uğrarsa bu ülkede bombalar patlamaz mı? Ama hamd olsun bugün Tunceli’den Hakkari’ye, Mardin’den Diyarbakır’a kadar ülkenin dört bir yanı güven içerisinde” dedi.
 
Kahramanmaraş Necip Fazıl Kültür Merkezinde İl Danışma Meclis toplantısında CHP lideri Kılıçdaroğlu’nu da eleştiren Ünal, Kemal Kılıçdaoğlu’nun siyaset yapmadığını, nefret ve düşmanlık dili kullandığını ifade etti.
 
Kılıçdaroğlu’nun, Türkiye'nin hakimlerine namussuz diyerek alçaldığını söyleyen Ünal “Mahkemeler, onun istediği kararları verirse bağımsız mahkeme oluyor. Beyefendinin istemediği kararlar çıkarsa mahkemeden o mahkemenin hakimine utanmadan namussuz diyor'' dedi.

#Mahir Ünal #Kahramanmaraş #Kanal Maraş #AK Parti #Terör #Kılıçdaroğlu